Salut
PostWysłany: Śro 16:03, 31 Maj 2006   Temat postu:

YEA ROW ROW ROW !! Razz
Krzychu
PostWysłany: Pon 18:16, 29 Maj 2006   Temat postu: Szumina!

Image
Szumina[zdj] był jednym z najlepszych zawodników meczu, nawet w jednym ze swoich startów pokonał najlepszego polskiego żużlowca Tomasza Golloba. Swoją postawą zaskoczył także Roman Chromik widać że chłopak znalaz moc w swoich silnikach m. in. swoją piękną akcją bez żadnego problemu wyprzedził Pawła Hliba. Roman Povazhny także jechał dość dobrze ale bardzo pasywnie, lecz za bieg 14 gdzie z Martinem Smolińskim wygrali w stosunku 5:1 jestem w stanie wybaczyć mu wszystko. Pozatym mecz zasługuje na uznanie chłopaki pokazali że potrafią wygrać z każdym nawet takim zespołem jak Unia Tarnów. Znaczący wpływ na postawę zespłu miała zmiana trenera z Czesława Czernickego na naszego hanysa Mironia Korbela Very Happy. Zbigniew Czerwiński zdobywając 0 pkt. pokazał że branie go do składu jest wielką pomyłką. Pozatym Wszyscy pojechali zajebiście jak dotąd Najlepszy mecz tego sezonu.

Dodam jeszcze, że Unia Tarnów to aktualny Dróżynowy mistrz Polski
Blady
PostWysłany: Pon 16:08, 29 Maj 2006   Temat postu:

"Mistrz na kolanach"
Rbniczanie pokonali aktualnych Drużynowych Mistrzów Polski - drużynę Unii Tarnów! 48:42
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ROW ROW ROW RYBNIK!!!!!!!!!!!
Krzychu
PostWysłany: Sob 13:46, 27 Maj 2006   Temat postu:

Ruszyła produkcja vlepek 5 edycja!!!
Można je nabyć na stadionie ROW-u IV sektor lub do Niedzieli dawać mi 7zeta to wam załatwie.
PostWysłany: Wto 11:44, 09 Maj 2006   Temat postu: ROW vs UNIA

14.05.2006. Odbędzie się mecz żużlowy ROW Rybnik vs Unia Leszno.
Mecz w którym mamy duże szanse wygrać!!!
KOBIETY WSTĘP DARMOWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krzychu
PostWysłany: Wto 11:33, 09 Maj 2006   Temat postu:

Znakomity wynik osiągneli dzisiaj Rybniczanie w Rundzie kwalifikacyjnej IME, rozegranej w Holenderskim Blijham. Zwyciężył wprawdzie Damian Baliński(pedał z niego) z Unii Leszno(zjebany klub), jednak drugie i trzecie miejsce zajeli Roman Chromik (drugie miejsce) oraz Łukasz Romanek (trzecie miejsce). O kolejności na pierwszych trzech miejscach zadecydował wyścig dodatkowy.

Klasyfikacja końcowa:
1 D.Balinski(cwel) 12pkt+3
2 R.Chromik 12pkt+2 (ROW Rybnik team)
3 L.Romanek 12pkt+1 (ROW Rybnik team)
4 Z.Simota 11pkt
5 L.Tomicek 11pkt
6 T.Pijper 10pkt
7 St.Katt 8pkt+3
8 G.Franchetti 8pkt+2
9 T.Kroner 8pkt+1
10 N.Magosi 6pkt
11 I.Santej 6pkt
12 D.Tessari 4pkt
13 H.Bos 4pkt
14 M.Zcetei 2pkt
15 D.Fabriek 2pkt
16 R.v.Weele 2pkt
17 E.Eijbergen 1pkt
Salut
PostWysłany: Nie 12:11, 23 Kwi 2006   Temat postu:

Ksiu Dziś Rekiny Muszą Pokazać Że Potrafią Wygrać z Rzeszowem !! Trzymać Kciuki !!

Dumni Po Zwycięstwie, Wierni Po Porażce... ROW !! Razz
Krzychu
PostWysłany: Pią 15:27, 07 Kwi 2006   Temat postu:

W niedzielę 9 kwietnia jest organizowany wyjazd do Wodzisławia na mecz Odra II - ROW Rybnik. Na tym ważnym dla nas wyjeździe musi być nas bardzo dużo!!! Musimy zrobić rekord wyjazdowy ROW-u w IV lidze. Dlatego przekazujcie tą informację swoim kolegom w pracy, w szkole, na osiedlu itd. Zabierajcie znajomych i stawcie się w niedzielę na Placu Wolności. Jedziemy specjalnym autobusem przegłubowym. Koszt przejazdu to tylko 3 zł !!! Resztę dopłacają Gladiatorzy, więc to prawie darmo. Wyjazd o godzinie 15.
Krzychu
PostWysłany: Czw 16:45, 06 Kwi 2006   Temat postu:

Jak można było się spodziewać, niedzielne spotkanie ligowe z drużyną KS Toruń zostało odwołane. Nowy termin meczu to 15 kwietnia (sobota), godz. 15.00.
Po ostatnich obfitych opadach deszczu i śniegu rybnicki tor nadal nie nadaje się do użytku.

FUCK! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Aven
PostWysłany: Śro 17:10, 05 Kwi 2006   Temat postu:

taa;/ a mialo byc tak pieknie ;/
Blady
PostWysłany: Śro 17:09, 05 Kwi 2006   Temat postu:

Nie!!!!
Powodem odwołania czwartkowej imprezy są oczywiście fatalne warunki atmosferyczne. Od kilku godzin w Rybniku pada deszcz ze śniegiem. Nowy termin zawodów został ustalony na 11 kwietnia (wtorek) na godzinę 17.30.

No i pojezdzili ;///Je** snieg :[[
Krzychu
PostWysłany: Wto 20:01, 04 Kwi 2006   Temat postu:

Jak już wcześniej informowałem na stadionie ROW-u (6 kwietnia o godzinie 17.30) odbędzie się Finał eliminacji IM Europy.

W zawodach tych wystartuje m.in. 3 naszych zawodników: Rafał Szombierski, Łukasz Romanek i Roman Chromik. Swój udział potwierdzili do tej pory także: Grzegorz Walasek, Janusz Kołodziej, Damian Baliński, Tomasz Jędrzejak, Maciej Kuciapa.
Zapraszamy serdecznie wszystkich spragnionych żużla po zimowej przerwie! Lista startowa oraz stawka zawodów z pewnością gwarantują odpowiednią dawkę emocji.

Ceny biletów: 25 zł trybuna kryta, 19 zł normalny, 14 zł ulgowy, 6 zł szkolny. Karnety obowiązują.

Zapraszam wszystkich!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Image

!!Niestety z powodu opadów śniegu zawody zostały przełorzone!!
Organizatorzy postanowili przełożyć rybnicki Finał Eliminacji Krajowych do Indywidualnych Mistrzostw Europy na dzień 11 kwietnia. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17.30.
Aven
PostWysłany: Wto 18:58, 04 Kwi 2006   Temat postu:

no ale jak tam bedzie Krzychu... juz masz do kogo rwac Very HappyVery Happy
Asiunia :)
PostWysłany: Wto 16:06, 04 Kwi 2006   Temat postu:

Eee widze że jednak nie zaczne na żużle jeździć bo na tym zdjeciu same batmany Razz
Krzychu
PostWysłany: Wto 15:44, 04 Kwi 2006   Temat postu:

hehe Smile